AKTUALNOŚCI

[[$index+1]]

Start budowy

7.06.2021

Pod koniec maja 2021 r. wystartowała budowa osiedla Miasteczko Brzeziny, za której realizację odpowiedzialny jest generalny wykonawca inwestycji firma F.B.I. Tasbud S.A.

Trwają prace związane z organizacją placu budowy i wytyczeniami geodezyjnymi. W dalszej kolejności prowadzone będą prace ziemne i realizowany będzie jednokondygnacyjny garaż podziemny pod budynkami. 

Zapraszamy do śledzenia postępów prac w zakładce “Aktualności” oraz w galerii zdjęć z budowy.

Generalny Wykonawca Miasteczka Brzeziny wybrany

13.05.2021

Deweloper NAPOLLO, w drodze przetargu, wybrał na generalnego wykonawcę inwestycji mieszkaniowej Miasteczko Brzeziny firmę F.B.I. Tasbud S.A.. 

Jest to kolejny wspólny projekt obu firm po zrealizowanym w 2020 r. na Żoliborzu projekcie Dom Pod Szóstką oraz będącej w trakcie realizacji inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie. 

Start budowy osiedla Miasteczko Brzeziny przy ul. Hemara nastąpi jeszcze w maju 2021 r. a jej zakończenie planowane jest na IV kw. 2022 r.

 

Start sprzedaży Miasteczka Brzeziny

15.02.2021

Wystartowała sprzedaż nowego projektu mieszkaniowego dewelopera Napollo. Inwestycja Miasteczko Brzeziny realizowana jest na warszawskiej Białołęce, przy ul. Hemara. Łącznie w 4 budynkach powstaną tu 134 mieszkania.

Inwestycja ma prawomocne pozwolenie na budowę, a start realizacji przewidziany jest na wiosnę 2021 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze sprzedaży inwestycji zlokalizowanym przy ul. Poborzańskiej 39 m.1.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
PROSIMY WYBRAĆ DOGODNĄ FORMĘ KONTAKTU

Przedstawione na stronie internetowej www.miasteczkobrzeziny.pl materiały, takie jak wizualizacje i modele budynków mają charakter informacyjno-marketingowy i mogą ulec nieznacznej zmianie w trakcie realizacji prac budowlanych w szczególności w zakresie kolorystyki, konstrukcji oraz zagospodarowania terenu.

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

przygotujemy dla Ciebie ofertę

piętro
OD [[data.floor.min]] DO [[data.floor.max]]
liczba pokoi
OD [[data.rooms.min]] DO [[data.rooms.max]]
powierzchnia
OD [[data.area.min]] m2 DO [[data.area.max]] m2
**WYRAŻENIE ZGODY JEST DOBROWOLNE, ALE KONIECZNE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIELUB PRZEDSTAWIENIE OFERTY.

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

PROSZĘ PODAĆ NUMER TELEFONU

nasz konsultant oddzwoni do Państwa

**WYRAŻENIE ZGODY JEST DOBROWOLNE, ALE KONIECZNE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIELUB PRZEDSTAWIENIE OFERTY.