DEWELOPER

Inwestycje mieszkaniowe Napollo cechują funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni mieszkalnej, szeroki wachlarz dostępnych metraży i staranna aranżacja przestrzeni wokół budynków z małą architekturą i zielenią. Na tle otaczającej zabudowy inwestycje dewelopera wyróżniają się elegancką i prostą bryłą, ciekawym detalem i materiałami wykończeniowymi. Harmonijnie wkomponowane w istniejącą tkankę miejską tworzą wysokiej jakości zabudowę współczesnej metropolii.

W sektorze projektów komercyjnych, firma specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience – miejsca wygodnych zakupów blisko domu.

Powstają one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju.

Firma realizuje budynki i zespoły mieszkaniowe w Warszawie. Działa we wszystkich segmentach rynku, od popularnych inwestycji adresowanych do szerokiej grupy klientów, jak osiedla na Targówku i Białołęce, poprzez mieszkania ze średniej półki cenowej na Mokotowie czy Żoliborzu, po projekty premium, jak Apartamenty Niemcewicza 17 i Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie. W ramach przyjętej strategii Napollo realizuje projekty mieszkaniowe powyżej 3500 m2 powierzchni
użytkowej. W zakończonych dotychczas 10 inwestycjach oraz kolejnych 4 w trakcie realizacji sprzedanych zostało blisko 840 mieszkań.

Napollo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polskiej Rady Centrów Handlowych

Poznaj więcej naszych realizacji:
NAPOLLO.PL

INWESTYCJE MIESZKANIOWE

NIEMCEWICZA 19

Więcej

NOWE POŁUDNIE 2

Więcej

OSIEDLE TERCET

Więcej

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
PROSIMY WYBRAĆ DOGODNĄ FORMĘ KONTAKTU

Przedstawione na stronie internetowej www.miasteczkobrzeziny.pl materiały, takie jak wizualizacje i modele budynków mają charakter informacyjno-marketingowy i mogą ulec nieznacznej zmianie w trakcie realizacji prac budowlanych w szczególności w zakresie kolorystyki, konstrukcji oraz zagospodarowania terenu.

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

przygotujemy dla Ciebie ofertę

piętro
OD [[data.floor.min]] DO [[data.floor.max]]
liczba pokoi
OD [[data.rooms.min]] DO [[data.rooms.max]]
powierzchnia
OD [[data.area.min]] m2 DO [[data.area.max]] m2
**WYRAŻENIE ZGODY JEST DOBROWOLNE, ALE KONIECZNE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIELUB PRZEDSTAWIENIE OFERTY.

Wiadomość została wysłana

Serwis chwilowo niedostępny spróbuj za chwilę

PROSZĘ PODAĆ NUMER TELEFONU

nasz konsultant oddzwoni do Państwa

**WYRAŻENIE ZGODY JEST DOBROWOLNE, ALE KONIECZNE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA ZAPYTANIELUB PRZEDSTAWIENIE OFERTY.